آیین تجلیل از خدمات سی ساله مهندس عباسپور

به همت همکاران شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) سربیشه، در آخرین روز کاری مهندس موسی عباسپور سرپرست سابق شبکه بهداشت و درمان سربیشه از خدمات سی ساله وی قدردانی و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سربیشه، مهندس عباسپور در این مراسم با اشاره به سختی هایی که در طول سی سال خدمات در واحدهای مختلف بهداشتی درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند داشته است گفت: از تلاش ها و زحمات تمامی همکاران که طی مدت تصدی مسئولیتم نهایت همکاری را در مسیر پیشبرد اهداف نظام سلامت در سطح شهرستان داشته اند ، صمیمانه سپاسگزارم.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم تمامی همکاران، زمانی که مثل بنده پس از سی سال خدمت به افتخار بازنشستگی نائل می آیند، از عملکرد و ارائه خدمتی که داشته اند احساس رضایت داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه باید قدر همدلی، همراهی و همکاری کنار یکدیگر را دانست، یادی از شهید راه سلامت دکتر مرتضی وجدان کرد و برای آن مرحوم طلب مغفرت کرد.

مهندس عباسپورهمچنین با قدردانی از حمایت های رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه اظهار امیدواری کرد که با تلاش مستمر مدیران ارشد دانشگاه و همراهی تمامی دست اندرکاران نظام سلامت، شاهد توسعه ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم استان و شهرستان سربیشه باشیم.

سرپرست بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) نیز در این مراسم با اشاره به ویژگی های شخصیتی مهندس عباسپور از جمله خوش اخلاقی منحصر بفرد وی گفت: خوش اخلاقی خصوصیتی است که از ایمان نشئت می گیرد.

دکتر حسن رضا نوغابی با اشاره به سوابق همکاری خود و مهندس عباسپور در سالیان اخیر از زحمات وی قدردانی کرد و خطاب به همکاران توصیه کرد: فارغ از مشکلات و دغدغه های مالی که وجود دارد، از اینکه شاغل بوده و عهده دار وظیفه خطیر خدمت به مردم هستید، شاکر خداوند باشید و قدر این نعمت را بدانید

وی بازنشستگی را آغاز مرحله جدیدی از زندگی دانست و افزود: این دوران فرصت مناسبی برای انجام کارهای متنوع و نشاط آور است

سرپرست بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) با تاکید بر اینکه کار و فعالیت در محیطی که با همکاری و همدلی همراه باشد می تواند باعث شادی و انرژی بخش باشد گفت: در این مسیر باید از تجارب و کارآمدی افراد با تجربه و بازنشسته ها نهایت استفاده را برد.

سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان نیز با قدردانی از خدماتی که مهندس عباسپور در سی سال خدمت خود در عرصه های بهداشت و درمان داشته است گفت: امیدوارم تا زمانی که مسئولیت شبکه را عهده دار هستم بتوانیم با همراهی تمامی مجموعه، خدمات ارزنده ای به مردم این خطه داشته باشیم.

دکتر حس بیازی، با تاکید بر اینکه خدمت به مردم امری مقدس است خواستار همکاری همه جانبه تمامی پرسنل در این مسیر شد.

مهندس محمد سربیشگی مقدم، مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان سربیشه نیز به نمایندگی از تمامی همکاران، از خدمات مهندس عباسپور قدردانی کردو در ادامه با ذکر برخی خصوصیات اخلاقی برجسته مهندس عباسپور، جدایی وی از این شبکه به دلیل بازنشستگی را سخت دانست و در نهایت برای مهندس عباسپور آرزوی سلامتی و  سربلندی توام با طول عمر با برکت در کنار خانواده کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
شبکه بهداشت و درمان سربیشه
تعداد بازدید:
369
تاریخ:
1399/05/02
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal