برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان سربیشه
 مراسم تودیع و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان  سربیشه با حضور معاون بهداشتی دانشگاه، رئیس دفتر ریاست دانشگاه، مدیر حراست دانشگاه و جمعی از مسئولین محلی شهرستان سربیشه و شبکه بهداشت و درمان نهبندان روز سه شنبه مورخ 99/04/31 در سالن اجتماعات فرمانداری سربیشه برگزار شد و با قدردانی از زحمات مهندس موسی عباسپور سرپرست سابق شبکه، دکتر حسن بیازی به عنوان سرپرست جدید شبکه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سربیشه، معاون بهداشتی دانشگاه در این مراسم با اشاره به بحران کرونا و مقایسه این ایام با دوران دفاع مقدس گفت: در جنگ هشت ساله تحمیلی، تمامیت ارضی کشورمورد تهاجم قرار گرفت و در شرایط کنونی هم ویروس شوم کرونا سلامت مردم را مورد حمله قرار داده است.

دکتر کامبیز مهدیزاده با یادآوری رشادت ها و دلاوری های رزمندگان در ایام دفاع مقدس افزود: خوشبختانه متولیان و مدافعین سلامت حوزه بهداشت و درمان در این شرایط بحرانی، برای حفظ سلامتی جامعه، دلسوزانه و ایثارگرانه مشغول خدمت هستند.

وی با قدردانی از تلاش های مسئولین کشوری، استانی و دانشگاهی و زحمات خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در مسیر مبارزه با کرونا ویروس خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همراهی حداکثری مردم و حمایت های مسئولین، تعامل بین بخشی و تصمیمات صحیح مدیریتی که توسط مسئولین استانی و کشوری گرفته شد، شاهد عملکرد مناسب حوزه بهداشت و درمان و مدیران ارشد عرصه سلامت در این مسیر بوده ایم.

رئیس مرکز بهداشت استان، در ادامه داشتن علم،نگرش صحیح و تجربه کافی را از شرایط پذیرش مسئولیت در عرصه های مختلف از جمله حوزه سلامت دانست و گفت: مدیران متعهد، کارآمد و موفق می توانند با همکاری و همدلی مردم نقش موثری در پیشبرد اهداف نظام سلامت ایفا کنند.

دکتر مهدیزاده با ابراز خرسندی از همکاری و همدلی موجود بین دستگاه های اجرایی و مردم در تمامی شهرستان های خراسان جنوبی تاکید کرد: خوشبختانه عملکرد حوزه بهداشت و درمان در 5 ماهی که از شیوع ویروس کرونا می گذرد رضایت بخش بوده است.

وی همچنین با اشاره به خدمات سی ساله مهندس عباسپور در سطوح مختلف کاری و همچنین سرپرستی شبکه بهداشت و درمان سربیشه از تلاش های صادقانه وی قدردانی کرد و برای دکتر بیازی  که در این شرایط حساس و دوران چالشی عرصه سلامت، قبول مسئولیت کرده، آرزوی موفقیت نمود.

مهندس عباسپور سرپرست سابق شبکه بهداشت و درمان سربیشه، نیز  ضمن ارائه گزارش عملکرد و اقدامات چند ماهه اخیر، از  حمایت های رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه،و همکاری مجموعه همکاران شبکه که در جهت ارتقاء سلامت جامعه نهایت تلاش را داشته اند ، صمیمانه تشکر کرد
سرپرست جدید شبکه با اعلام اینکه خداوند را شاکر و مفتخرم که 17 سال توفیق خدمت گزاری به مردم شریف منطقه نهبندان نصیب بنده شد گفت: خوشبختانه این دوران با مهمان نوازی بی نظیر مردم این منطقه سپری شد
 دکتر حسن بیازی با قدردانی از حسن اعتمادی رئیس دانشگاه در انتصاب وی به عنوان سرپرست جدید شبکه افزود: امیدوارم در دوران تصدی مسئولیت شبکه بتوانم وقت خود را به طور بهینه  وقف پیگیری مطالبات بحق مردم و رفع مشکلات بهداشتی درمانی آنان نمایم واز تجربه و کمک مدیران استفاده کنم
وی خاطرنشان کرد: آماده پذیرش هرگونه کمک ، پیشنهاد ، انتقاد و راهکار که باعث رفع مشکلات مردم شود هستم و دست یاری گران را به گرمی خواهم فشرد .
پایان بخش مراسم هم ارائه اهداف زیر بنایی ، فنی، تخصصی و مدیریتی  و برنامه های آتی دکتر بیازی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان بود .
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
شبکه بهداشت و درمان سربیشه
تعداد بازدید:
578
تاریخ:
1399/04/31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal