بازدید تیم مدیریت بیماری های مرکز بهداشت استان از مرز ماهیرود
تیم مدیریت بیماری های مرکز بهداشت استان روز چهارشنبه 18 تیرماه 99 از پایگاه مراقبت بهداشتی مرزی میل 78 ماهیرود بازدید و در ادامه در جلسه هماهنگی بین بخشی ادارات مستقر در مرز ماهیرود جهت تشدید مراقبت و کنترل بیماری ناشی از کرونا ویروس شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سربیشه، دکتر سعید شوکتی فرد سرپرست این تیم در بازدید از پایگاه بهداشتی مذکور از نزدیک در جریان روند ارائه مراقبت های بهداشتی و برنامه های مرتبط با کنترل و پیشگیری از کرونا ویروس پایگاه مراقبت های بهداشتی مرزی میل 78 قرار گرفت.

در ادامه این بازدید نشست هماهنگی و همکاری بین بخشی ادارات و نهاد های مستقر در مرز ماهیرود و تشدید اقدامات مراقبتی به منظور مراقبت و کنترل بیماری ناشی از کرونا ویروس با زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری بین حاضرین، در محل سالن اجتماعات گمرک ماهیرود برگزار شد و دکتر شوکتی فرد در این نشست با ابراز رضایت از حساسیت ویژه ادارات مستقر در مرز ماهیرود به خصوص مجموعه گمرک گفت: زدن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از حضور در تجمعات و رعایت سایر پروتکل های بهداشتی می بایست مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

وی همچنین در این جلسه مروری کوتاه بر معرفی بیماری کووید 19، علائم، راه های انتقال، پیشگیری، نحوه مواجهه با بیماران مشکوک به کرونا و... داشت و پس از شنیدن نقطه نظرات اعضاء حاضر در جلسه، بر اجرای سختگیرانه 15 مصوبه این نشست تاکید کرد.

گفتنی است مهندس قاسم طاهری از گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های مرکز بهداشت استان، مهندس حسین سرزهی کارشناس مراقبت های بهداشتی مرزی و مهندس ابوالفضل قوامی کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان سربیشه در این بازدید دکتر سعید شوکتی فرد را همراهی کردند.

 
 
 
 
 
 
.
منبع:
شبکه بهداشت و درمان سربیشه
تعداد بازدید:
381
تاریخ:
1399/04/21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal