مراسم بزرگداشت روز پرستار

به مناسبت ولادت حضرت زينب كبري ( س ) و روز پرستار،  در مراسمي از پرستاران شبكه و بيمارستان شهرستان سربيشه با حضور فرماندار ، معاون سياسي اجتماعي فرمانداري، سرپرستان شبكه و بيمارستان و جمعي ازمسئولين شهرستان ، قدرداني بعمل آمد .

بنا به گزارش روابط عمومي در نخستين ساعات كاري روز چهارشنبه مورخ 98.10.11 مديريت محترم  و چند تن از كاركنان آموزش و پرورش سربيشه به همراه تعدادي از دانش آموزاني كه والدينشان در بيمارستان و يا شبكه شاغل بودند در بيمارستان حضور يافتند و با اهدا هديه و گل روز پرستار را تبريك گفته و از زحمات اين عزيزان قدرداني نمودند .

همچنين در مراسمي كه در اين روز به منظور قدرداني از زحمات پرستاران در سالن اجتماعات شبكه برگزار شد فرماندار شهرستان به همراه معاون سياسي اجتماعي و چند تن از مسئولين ادارات حضور يافتند. طي اين مراسم فرماندار و سرپرستان شبكه و بيمارستان ،  ضمن تبريك روز پرستار از زحمات شبانه روزي اين عزيزان قدرداني بعمل آوردند.  پايان بخش اين مراسم هم اجراي موسيقي سنتي و اهداء جوايز به پرستاران نمونه شهرستان بود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
شبكه بهداشت و درمان سربيشه
تعداد بازدید:
421
تاریخ:
1398/10/12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal