برگزاری کمیته برون بخشی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس
  کمیته برون بخشی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در گروه های پرخطر ( سالمندان ، میانسالان ، مادران باردار)  برگزار گردید.

 بنا به گزارش روابط عمومی : در پی شیوع ویروس کرونا و افزایش ابتلا افراد که منجر به اعلام وضعیت قرمز در شهرستان شد ،واحد سلامت خانواده  اقدام به برگزاری کمیته برون بخشی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در گروه های پرخطر نمود . در این جلسه که در روز یک شنبه مورخ 99.04.01 با حضور سرپرستان شبکه و بیمارستان ، نمایندگان ادارت ، مسئولین و کارشناسان ستادی در سالن اجتماعات شبکه برگزارگردید ، در ابتدا مهندس عباسپور،  سرپرست شبکه گزارشی از وضعیت موجود ، میزان شیوع و تعداد افراد مبتلا و راهکارهای مقابله با ویروس کرونا ارائه داد و درادامه کارشناسان ستادی و نمایندگان ادارات نیز به بیان موضوع  و بررسی مشکلات موجود پرداختند و مصوباتی در راستای پیشگیری و کنترل ویروس کوید 19 مصوب نمودند که مهمترین این مصوبات به شرح ذیل اعلام می گردد.

1- مقرر گردید به منظور پیشگیری و کنترل بیماری ، سازمان بهزیستی و کمیته امداد نسبت به توزیع  ماسک و بسته های بهداشتی رایگان در بین مدد جویان تحت حمایت خود اقدام نمایند .

2- با همکاری ادارات ذی ربط ،  اطلاع رسانی و درخواست از عموم مردم جهت رعایت پروتکل های بهداشتی از طریق خودروهای بلندگو دار مجددا در سطح شهر، انجام گردد.

3- جهت اشاعه فرهنگ  و حساس سازی عمومی ،  پروتکل های بهداشتی توسط پرسنل ادرات با حساسیت و دقت بیشتری رعایت گردد.
 
 
 
 
منبع:
شبکه بهداشت و درمان سربیشه
تعداد بازدید:
504
تاریخ:
1399/04/02
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal