مامایی یعنی حس ثانیه های شاد یک تولد

عطیه ی الهی در دستان پر توانت نبض حیات را  در نوزاد متجلی می سازد و ضربان قلبت ترنم آهنگ زیبایی است که نوید بخش مهر مادری است.


روز جهانی ماما فرصت مناسبی برای یادآوری اهمیت و جایگاه مامایی در نظام سلامت ملی و تجلیل و قدرانی از خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه این گروه از همکاران و توجه به دیدگاه و انتظارات ایشان است . جامعه مامایی به عنوان یکی از اعضای خانواده پزشکی کشور ،به واسطه مهارت ،دانش ، ایثار اخلاص و معنویات خویش که همواره نوید بخش حیات ، نشاط و سلامت برای خانواده های ایرانی بوده و به ویژه با توفیقات چشمگیر و خدمات ارزنده در جهت تامین سلامت مادر و کودک مایه مباهات نظام سلامت به شمار می آیند. به بهانه این روز و عرض  خداقوت به همکاران ،  مهندس عباسپور به همراه دکتر نوغابی سرپرست بیمارستان ، مدیر داخلی و مترون بیمارستان با حضور در زایشگاه بیمارستان ضمن تبریک این روز از زحمات این عزیزان قدردانی نمودند.در این روز مهندس عباسپور همچنین از ماماهای شاغل در ستاد وکلیه مراکز تابعه نیز قدردانی نمود. همچنین مسئول واحد سلامت خانواده مرکز بهداشت به همراه مسئول سلامت روان نیز با حضور درمرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی سربیشه و پایگاه سلامت شهری این روز را به این عزیزان تبریک گفتند . گفتنی است جمعی از ماماهای بیمارستان و شبکه در جلسه ای که به  منظور گرامیداشت روز ماما توسط معاونت درمان و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد شرکت نمودند واز سه مامای برگزیده شهرستان تقدیر بعمل آمد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
شبکه بهداشت و درمان سربیشه
تعداد بازدید:
723
تاریخ:
1399/02/16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal